Začala oprava rozhodnutí Pelhřimova o mládežnické dotaci pro spolek „bez mládeže“

Pelhřimovské zastupitelstvo bude rozhodovat o revokaci usnesení o dvouset tisícové mládežnické dotaci pro spolek HC Pumy Pelhřimov. Zastupitelé města Pelhřimov by nyní na doporučení Rady města měli rozhodnout o neposkytnutí dotace pro spolek HC Pumy.

KochSpolek HC Pumy má příbuzenské vazby k rodině lidoveckého místostarosty Josefa Kocha (KDU-ČSL), který na pelhřimovské radnici řídí rezort kultury a školství. Lidovci se v minulosti na sociální síti pochlubili politickou odvahou místostarosty Kocha, který odvážně „řízl“ do financování sportu v Pelhřimově.

Tajemník lidovců Jan Mazanec se pokoušel ovlivmit veřejné mínění v Pelhřimově fiktivní internetovou diskusí předsedy místního hokejového oddílu s předsedou opozičního zastupitelského klubu (více zde). Za svůj slovní útok se tajemník Mazanec omluvil i hejtmanovi Kraje Vysočina (více zde).

Pelhřimovské zastupitelstvo musí urychleně vymyslet způsob „jak jim zaplatit, aby zaplatili oni nám“: spolku HC Pumy Pelhřimov už správce zimního stadionu vystavil účet za používání ledové plochy. Na fakturách jsou statisícové částky, jejich proplacení měla pokrýt dotace z pelhřimovské radnice.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna