MFDNES vyzradila plány hnutí ANO na změny ve vedení Jihlavy

Deník Mladá Fronta Dnes vyzradil plány jihlavského hnutí ANO na odvolání členů Rady města Jihlavy na zasedání zastupitelstva dne 14.12.2015.

fb1

„Opoziční zastupitelé z hnutí ANO chtějí změnu ve vedení jihlavského magistrátu. Na příštím jednání zastupitelstva 14. prosince budou chtít z funkcí odvolat náměstky primátora Jaroslava Vymazala (ODS) a Milana Koláře (Fórum Jihlava),“ napsala webová regionální mutace Vysočina Dnes.

Původní návrh opozičního hnutí ANO předložený jako podklad do zastupitelstva nemá uvedená žádná jména. Místo jmen jsou tečky. Protože je celý návrh psán v množném čísle lze se pouze domnívat, že půjde o více než jednoho člena Rady města Jihlavy. „Platí informace, že konkrétní jména sdělíme nejdříve zastupitelům,“ uvedl opoziční lídr Radek Popelka (ANO).

Informaci deníku Mladá Fronta Dnes o zveřejněných jménech náměstků Vymazala (ODS) a Koláře (Fórum Jihlava) přešel opoziční lídr Popelka jen lehkým úsměvem.

Zajímavým faktem je pak označení náměstků Vymazala a Koláře deníkem Mladá Fronta Dnes za „ohrožené muže“. Deník Mladá Fronta Dnes patří předsedovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Informace zveřejněné v deníku Mladá Fronta Dnes lze zřejmě považovat za důvěryhodné informace z prostředí hnutí ANO.

 

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů