Aktivista a ghostwriter Vybíral volebním manažerem STAN Vysočina

Krajskou kampaň Starostů a Nezávislých (STAN) na Vysočině řídí mladý aktivista Petr Vybíral.

Své pracovní schopnosti Vybíral v anglicky psaném životopise prezentuje v kategoriích: Copywriter, Social Media Manager, Content Marketing, PR in Politics, Ghostwriting.

Ghostwriting je anglické slovo označující sepisování placených textů, jehož autorství je oficiálně připsáno jiné osobě – objednavateli. Skutečný pisatel zůstává v anonymitě. Stupeň odměny ghostwritera se liší podle konkrétního zadání.

Informaci o angažování Vybírala potvrdil krajský předseda STANu Lukáš Vlček. „Pan Petr Vybíral je jedním z manažerů kampaně. Podle mého názoru se jedná o chytrého a schopného mladého člověka,“ uvedl Vlček.

Vybíral byl jedním z kandidátů uskupení Fórum Jihlava v minulých komunálních volbách.

“ Čerstvý maturant a student. Jeho současný přínos je především v tom, co dělá ve veřejném životě a na jakou stranu se staví. Vpravdě budoucnost našeho města,“ stojí na profilu Vybírala na webu Fórum Jihlava.

Jako volební manažer Starostů a Nezávislých v koalici s Piráty získá student Vybíral dostatek zkušeností pro příští volební kampaně.

Především znalost politického prostředí a zázemí Pirátů poskytne Vybíralovi dostatek poznatků pro příští volební kampaně na komunální úrovni.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů