ANO Velké Meziříčí se stáhlo z kandidatury do Sněmovny

Jen necelý týden vydrželi kandidáti hnutí ANO Velké Meziříčí kandidovat do poslanecké sněmovny. Vladimír Malec a Ladislav Sedmidubský byli krajským sněmem hnutí ANO na Vysočině navrženi jako kandidáti do poslanecké Sněmovny.

Ještě předtím, než stihlo projednat schválenou podobu celostátní předsednictvo, rezignovali oba velkomeziříčští kandidáti na svá místa na kandidátní listině. Odchod Malce a Sedmidubského potvrdil předseda místní organizace ANO ve Velkém Meziříčí František Smažil.

Motivem odchodu z kandidátní listiny může být nezvolení současného lídra hnutí ANO na Vysočině Jaroslava Faltýnka. Navrženým lídrem se stal ex-náměstek hejtmana Martin Kukla, následovaný předsedou jihlavské buňky hnutí ANO Zdeňkem Faltusem. Trojkou je místostarostka Žďáru nad Sázavou Ludmila Řezníčková.

Na čtvrtém místě měl být místostarosta místostarosta Třebíče Miloš Hrůza, který ale už také oznámil rezignaci. Páté místo má místostarosta Havlíčkova Brodu Vladimír Slávka.

Další pozice na kandidátní listině hnutí ANO oficiálně neoznámilo.

Na události kolem krajského sněmu hnutí ANO na Vysočině je uvaleno přísné informační embargo usnesením krajského předsednictva o „mediálním klidu“. Existenci usnesení potvrdilo několik členů hnutí ANO.

Podrobnosti zjišťujeme.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů