Decroix (ODS): Musíme si pomáhat ukázat šikovnost

Jihlavská zastupitelka Eva Decroix (ODS) rozjíždí na sociálních sítích ambiciózní projekt pomoci místním živnostníkům.

Heslem projektu je „musíme si pomáhat“, smyslem projektu je pak ukázat šikovnost místních živnostníků.

Nouzový stav České republiky znamenal pro malé živnostníky dramatickou změnu. Neměli jste jinou možnost volby než tu, kterou nařídila vláda. Ale rozhodující hlas máte v tom, jakým směrem se budete dívat dopředu. 


Čím dříve se začnou živnostníci objektivně čelit realitě, tím dříve se začnou mobilizovat a zvládat obtížné úkoly přestavby celého chodu podnikání.

“ Mám radost, že už po týdnu fungování projektu se ukazuje, že Jihlava má, co nabídnout. Šikovné podnikatele. Silné značky a osobnosti v podnikání. Moderní bistra s kavárny. Módní krámky na úrovni. Věřím, že dát jim platformu na které jsou vidět bude mít smysl i po této krizi a pomůže to nejen jim, ale i Jihlavě,“ uvedla Eva Decroix.

Denně se tak na sociální síti objevují například nabídky farmářů ochotných přivést čerstvé ovoce nebo zeleninu až ke dveřím bytu obyvatel krajského města.

Pro zastupitelku Decroix byla inspirací zkušenost ze západočeské Plzně, kde si projekt získal několik tisíc příznivců. “ Nikdy nebyla lepší doba zjistit jaké krámky fungují v okolí a udělat si radost,“ zní motto projektu Musíme si pomáhat v Jihlavě. 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů