Rezignace v BK Havlíčkův Brod byly i když nebyly

Vedení Bruslařského klubu Havlíčkův Brod se tváří, jako kdyby nikdy nedošlo k žádné rezignaci členů výboru mládežnického oddílu. Oficiálně totiž k žádné platné rezignaci nedošlo a podané rezignace tak nejsou platné.

Impulsem pro rezignace hned několika členů výkonného výboru byl „tlak shora“ na dopsání Marca Ferduse do soupisky dorostu. Dorost k utkání do Pardubic jel i Ferdusem. Na „tlak shora“ pak reagovaly členové výkonného výboru rezignace. Rezignace členů výkonného výboru jsou údajně neplatné.

Neplatnost podaných rezignací členů výkonného výboru hokejového oddílu se údajně opírá o právní stanovisko.

Hokejový oddíl mládeže tak dál čeká na rozsudek Krajského soudu v Hradci Králové ohledně platnosti loňské valné hromady, kdy došlo ke ztrátě seznamu členů BK Havlíčkův Brod a novými členy se stali pouze členové tehdejšího výboru hokejové mládeže.

Od problematické valné hromady loni v létě je klub ve složité situaci. Před rokem tehdejší jednatel BK Havlíčkův Brod vydal prohlášení ve kterém popisoval schůzi rozpočtového výboru města Havlíčkův Brod na který přišel i David Kozlík st., který v září rezignoval na funkci jednatele „hokejového eseróčka“, což je v podstatě A´-tým. „Svým poškozováním klubu na výboru ohrozil hokej v Kotlině takřka pro 300 dětí,“ popisoval události tehdejší jednatel Michal Teplý.

Podobná jednání jako v loňském roce by měla proběhnout na rozpočtovém výboru města Havlíčkův Brod i letos. Na jednatele BK Havlíčkův Brod Jiřího Čelanského tak dopadne vysvětlování, zda-li rezignace členů výboru byly nebo vůbec nebyly.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů