(DOKUMENT) Koalice je funkční, tvrdí primátorka s náměstky

Koaliční strany a vedení města se důrazně ohrazují proti vyjádření Petra Laštovičky, který již čtyři měsíce není součástí vedení města. Informace v článku (Jihlavské Listy – pozn. Občasník) jsou zavádějící a nepravdivé. Samotná potřeba se tímto způsobem zviditelňovat a odpoutávat pozornost od vlastních problémů je pro nás osobním zklamáním. Naše koalice je funkční a funguje ve vzájemné otevřenosti a důvěře.
Nejsme spojením, které nediskutuje. Naše různost nám naopak umožňuje najít ta nejlepší řešení pro Jihlavu, protože společně sdílíme zodpovědnost za naše město, což ještě umocňují časy, kterými teď všichni společně procházíme.

Karolína Koubová, primátorka města Jihlava
Petr Ryška, Vít Zeman, Martin Laštovička, náměstci primátorky

Průvodní dopis tiskového mluvčího města Jihlavy:

Dobrý den,

Dovoluji si vám zaslat reakci města Jihlavy na článek otištěný v Jihlavských listech v úterý 28. dubna 2020 s titulkem P. Laštovička: Situace je tragikomická, Tomanec v současnosti řídí primátorku Koubovou.

Vedení města Jihlavy velmi překvapilo, že vaše noviny poskytly tak velký prostor Petru Laštovičkovi, aniž by jeho výroky konfrontovaly s někým, kdo ve vedení města pracuje a kdo intenzivně řeší i vodárenskou infrastrukturu. Petr Laštovička totiž vůbec není kompetentní se k těmto věcem vyjadřovat, protože už pro město nepracuje, už několik měsíců ani neví, jak je řešený vodárenský spor a navíc už v Jihlavě ani nežije.  

Níže a také v příloze je text vyjádření, které podepsali primátorka Jihlavy a její náměstci a kterým se všichni společně ohrazují vůči výrokům Petra Laštovičky.

Děkujeme za zveřejnění.

S pozdravem

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů