(FOTO) U plánovaného obchvatu Třebíče vyroste nový supermarket

V průmyslové zóně na východním konci Třebíče má své záměry vedle státu i soukromý investor. Stát plánuje výstavbu jihovýchodního obchvatu města, soukromý investor plánuje výstavu supermarketu s nábytkem a zahrádkářskými potřebami.

Začátek výstavby ve třetím kvartále roku 2020, doba výstavby osmnáct měsíců. Jedná se o přístavbu ke stávajícímu obchodnímu centru. Stávající obchodní centrum má zastavěnou plochu 5.430 m2 , ze severní strany je k němu navržena přístavba o rozměrech cca 25 x 86 resp. 98 m, se zastavěnou plochou 2.357 m2 . A z východní strany nová zpevněná venkovní plocha o zastavěné ploše 1.071 m2 . Jde o rozšíření – novou přístavbu ke stávajícímu objektu prodejní haly. Přístavba je navržena jako jednopodlažní. V prvním nadzemním patře jsou skladové a prodejní plochy, v prvním podzemním patře technické místnosti a sklad. Dále je navržena venkovní zpevněná plocha a areálové komunikace.

S přístavbou souvisí úpravy dešťové a splaškové kanalizace, areálového rozvodu vody, nová trafostanice, opěrné stěny, označení provozovny a oplocení areálu. Přístavba bude sloužit jako rozšíření prodejny – obchodního centra se zázemím. Prodejna tohoto obchodního centra nabízí výrobky pro zahrádkáře, řemeslníky a kutily, stavebnin, nářadí a obkladů. Široký sortiment dále nabízí oddělení elektro, osvětlení, sanity, tapet, koberců a dřeva, potřeb pro domácnost a příslušenství.

Tento sortiment je dále rozšířen o výstavní plochu nábytku a prodej doplňkového sortimentu domácích potřeb.

Příjezd do areálu pro osobní vozidla a vozidla zásobování je stávajícím sjezdem z ulice Hrotovické (silnice II/351). Světelné signalizační zařízení je součástí stavby „Křižovatka se SSZ ul. Kosmákova – Hrotovická“ Investorem je město Třebíč. Je navrženo parkoviště o kapacitě 247 parkovacích stání. Objekt bude využíván jako prodejna spotřebního zboží dlouhodobé spotřeby, předpokládá se sortiment potřeb pro dům a zahradu eventuálně nábytku. V přístavbě jsou navrženy skladové a prodejní plochy.

Areál se nachází ve východní části Třebíče, v městské části Jejkov. Území je zastavěné průmyslovými a obchodními areály a administrativními budovami. Ze severní strany je areál ohraničen ulicí Riegrova, ulicí Sportovní a železniční tratí č. 240 Brno – Jihlava. Západní hranici tvoří ul. Hrotovická, ze strany jižní areál sousedí s čerpací stanicí Benzina a na východní straně s průmyslovým areálem PBS Industry a.s.

Účelem užívání stavby je prodej zboží dlouhodobé spotřeby. Po realizaci přístavby bude objekt provozován jako jedna obchodní jednotka, včetně skladu, zázemí a zpevněných ploch. Jedná se o stavbu trvalou. Objekt bude využíván jako prodejna spotřebního zboží dlouhodobé spotřeby, předpokládá se sortiment potřeb pro dům a zahradu eventuálně nábytku. V přístavbě jsou navrženy skladové a prodejní plochy.

O problému s hlukovými limity čtěte více zde.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů