Jemnický zastupitel Anděl (SNK) odmítl informace protikorupčního fondu

Nadační fond proti korupci (NFPK) publikoval na svém webu i v letáku místních aktivistů o propojení místní politiky s podnikatelskými záměry Josefa Koláře v Jemnici.

NFPK ve svém textu například tvrdí: „Podnikatel má v Jemnici zastánce také v zastupitelstvu. Zastupitel Jaroslav Anděl je jednatelem a spolu s rodinou majitelem zámečnické firmy Andělcz, s.r.o. Společnost je také subdodavatelem firem Josefa Koláře. Mezi vlastními referencemi firma uvádí třeba dodávku technologií pro farmu Častohostice, kterou vlastní Kolář.“

Zastupitel za Sdružení nezávislých kandidátů na dotaz Občasníku reagoval prohlášením:

“ Já Jaroslav Anděl ml. bych se chtěl distancovat od lživých obvinění, uveřejněných na informačním letáku Nadačního fondu proti korupci, který je rozšiřován v našem městě členy spolku Za dobrý život na Jemnicku. Tato nechutná pomluva, zneužitá v rámci předvolebního politického boje Spolkem za dobrý život na Jemnicku, má za účel mě, jako zastupitele, a moji firmu Andělcz, s.r.o. pošpinit a poškodit. Tímto místopřísežně prohlašuji, že na výstavbě farmy Ing. Josefa Koláře v Častohostích se moje firma žádným způsobem nepodílela. Očekávám proto od Nadačního fondu proti korupci v nejbližší době veřejnou omluvu a uvedení věcí na pravou míru,“ uvedl zastupitel Jaroslav Anděl.

Nadační fond proti korupci i po vyjádření zastupitele Anděla trvá na původních zveřejněných informacích.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů