JHMD přestaly fungovat webové stránky i rezervační systém ubytování

Problémy Jindřichohradeckých místních drah jsou stále obrovské s nadějným výhledem na zahájení letního provozu. Už zhruba týden nefungují webové stránky jhmd.cz , nefunguje ani rezervační systém ubytování pro letní sezónu 2024, který zadlužená firma slibovala zprovoznit od dubna s možností rezervovat si pobyt na některém z místních nádraží.

Nádraží ve Střížovicích, Kunžaku, Albeři a Nové Bystřici jsou upravena v romantické apartmány, kde zadlužená firma avizovala možnost strávit pěkné chvíle s rodinou i přáteli. Odpočinek v panenské krajině české Kanady byl zároveň možností spojit příjemné s užitečným a formou placeného rekreačního pobytu podpořit obnovené provozu úzkokolejky.

Rezervační systém ubytování pro rok 2024 avizovaly Jindřichohradecké místní dráhy spustit v průběhu dubna, zdržení zadlužená firma omlouvala čekáním na výběr dopravce. Jihočeský kraj i Kraj Vysočina dokončily výběr dopravce počátkem dubna a shodně vybraly jako dopravce Gepard Express, ačkoliv reorganizační plán věřitele Jana Kysely počítal s firmou good thing.

Insolvenční správce zadlužené firmy má do týdne předložit soudu zprávu o finanční situaci, podle posledních informací měla firma na účtech hotovost kolem padesáti tisíc korun a deset zaměstnanců (plus tři zaměstnanci v dlouhohodobé pracovní neschopnosti). Zdá se, že zadlužené Jindřichohradecké místní dráhy čekají na finanční podporu od strategického investora, jehož příchod avizoval věřitelům tvůrce reorganizačního plánu Jan Kysela na lednové schůzi věřitelů.

Zatím není jasné, jaké aktivity provádí zadlužená firma ve prospěch rychlého spuštění rezervačního systému na letní sezónu, který může generovat tržby z ubytování na nádražích úzkokolejky.

AKTUALIZOVÁNO: Po zveřejnění článku bylo zaktualizováno přesměrovnání dosavadní domény jhmd.cz ns doménu uzkokolejky.webnode.cz

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů