Jihlavská nemocnice pořídí „paniková tlačítka“ s napojením na Policii ČR

Zdravotníci v jihlavské nemocnici dostanou další vylepšení ochrany nemocnice v případě nečekaného ohrožení. V nemocnici budou zaměstnancům k dispozici „paniková tlačítka“ přímo napojená na Policii ČR.

V rámci zvyšování bezpečnostního standardu provozu nemocnice pak budou zdravotníci proškoleni v použití „panikového tlačítka“. Po stisknutí „panikového tlačítka“ obvykle následuje výjezd zásahové jednotky Policie ČR. Personál nemocnice čekají interní školení zvládání bezpečnostních rizik při každodenním chodu nemocnice.

Součástí projektu je také provádění bezpečnostních školení a nácviků řešení bezpečnostních událostí a ověření stanovených procedur či bezpečnostních plánů a opatření. Bezpečnostní školení budou navazovat na pravidelná školení a vzdělávací kurzy realizované v rámci interních postupů nemocnice

Výstupy z vybraných školení budou následně převedeny do používaných e-learningových kurzů a budou využívány i v budoucnosti pro vstupní školení nových zaměstnanců a pravidelná školení stávajících zaměstnanců nemocnice.

Na bezpečný chodem jihlavské nemocnice dohlíží kamerový systém s trvalým dohledem. Kamery jsou podle informací Občasníku umístěny na všech klíčových místech nemocnice. Celkem je v pravidelném provozu více než šedesát kamer.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů