Napětí v Dukle Jihlava: Po Melenovském náhle končí talent dorostu Vojáček

Na počátku hokejové sezóny odchází z týmu dorostu talentovaný hráč Matěj Vojáček. Údajně má namířeno do Mladé Boleslavi. Odchod Vojáčka údajně přímo souvisí s nečekaným koncem trenérské dvojice Marek Melenovský-Roman Kaděra.

„Na to si musí odpovědět  zodpovědné osoby v Dukle, které to mají na starost. Za sebe Matějovi přeji vše nejlepší v jeho hráčské kariéře i osobním životě,“ uvedl bývalý trenér Dukly Jihlava Marek Melenovský.

HC Dukla Jihlava – Profil hráče – Matěj Vojáček

Přitom jedenačtyřicet kanadských bodů v osmatřiceti zápasech loňské sezóny předpovídaly Vojáčkovu slibnou budoucnost jako budoucí opory mládežnických týmů i A-týmu Dukly Jihlava.

„Hráč Matěj Vojáček přišel s tím, že dostal zajímavou nabídku, kterou se rozhodl přijmout. To je vše, co k tomu mohu říct,“ uvedl sportovní manažer Dukly Jihlava Tomáš Vrábel.

Kromě náhlé výměny trenérů Dukly Jihlava Marka Melenovského s Romanem Kaděrou není nic, co by naznačovalo motiv možného odchodu jako projevu nespokojenosti talentovaného hráče dorostu.

Cílem mládeže Dukly je nyní stabilizovat situaci po náhlé výměně trenérů na počátku sezóny i po náhlém odchodu talentovaného hráče Matěje Vojáčka.

Vyjádření Dukly Jihlava k odchodu talentovaného hráče doplníme, jakmile se vyjádření podaří získat.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů