Noc na posedu nabízí milovníkům glampingu zážitky z přírody Vysočiny

Glamping je spojení kempování s pobytem v přírodě s dostatečným pohodlím a luxusními zážitky. A hlavně jste sami a můžete si vychutnat pobyt v přírodě s dostatečným komfortem. Glamping je především o zážitcích z pobytu v přírodě s ubytováním na úrovni chatek v kempu.

Žádná elektřina, žádná wifi, jen plynový vařič a postel pro dva. To je stručná nabídka přenocování na posedu za humny. Místo pobytu se hosté dozví až při potvrzení objednávky.

Klid jako na posedu, komfort jako v kempu. Postel pro dva se dá sklopit ke stěně a vznikne dostatečný prostor pro dva obyvatele.

Glamping poskytuje milovníkům přírody jedinečné spojení ubytování a luxusního vybavení příbytku bez nutnosti nosit na zádech stan pro přenocování.

Pokud máte rádi nádhernou přírodu, ale nemáte rádi přísné podmínky kempování, zvažte glamping, termín pro okouzlující kempování. Glamping ve skutečnosti není o digitálním světě internetu a wifi připojení, ale o připojení k přírodě. Jde o to užívat si cestování a přírody a přitom se cítit uvolněně a pohodlně.  A čerpat zážitky z přírody u dobré kávy.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů