Nový horor jemnických aktivistů je o ztracené vodě

Žádost místní firmy ZEOBS Jemnice o povolení více než sto metrového vrtu pro čerpání podzemní vody je pro místní aktivisty novou příležitostí děsit místní veřejnost hororovými příběhy.

Tentokrát předkládají aktivisté případ z východočeské obce Kuks, kde po stavbě hlubinného vrtu pro tepelné čerpadlo došlo k náhlé ztrátě spodní vody. Vyschly dokonce léčebné prameny

Tady končí příběh místních aktivistů podávaný veřejnosti v Jemnici. Skutečný příběh ale pokračoval dál. V Kuksu se udělaly posudky hydrologů a těžařská firma opravila neúmyslně proražené dno podzemní kaverny, která se začala opět plnit spodní vodou.

Nehody jako příběh ztracené a obnovené podzemní vody nejsou důvodem pro zákazy výstavby dalších hlubinných vrtů podzemní vody. Pokud dojde k nehodě nebo nepředvídatelné události, najde se řešení úřední cestou.

Místní aktivisté se v Jemnici snaží vyrobit nové a nové horory. Horory jsou uměle nafouknuté události líčené místním obyvatelům až v katastrofických rozměrech.

Dobré sousedské vztahy tvoří především vůle a ochota společně řešit problémy podnikatelského a společenského života. Agitace aktivistů často jen vyrábí problémy tam, kde nejsou.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů