Podklady pro dopravní zakázku Třebíče dělala sekretářka Karlovy univerzity

Přibližně půl milionu korun zaplatilo město Třebíč paní Ivalú Macarena Ávila Herrera za veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci pro provedení stavby a výběr zhotovitele na akci „Prefence veřejné dopravy města Třebíč“.

Paní Ivalú Macarena Ávila Herrera je zaměstnána jako sekretářka Katedry genetiky a mikrobiologie Karlovy univerzity.

Je také poradkyní pro studium a garantka doktorského studijního programu .

Je státní občankou republiky Chile.

Ivalú Macarena Ávila Herrera je snachou třebíčského zastupitele Michala Klímy, to je snad jediné dohladatelné spojení s městem Třebíč.

Pro poradenskou a konzultační činnost se zpracováním odborných studií a posudků má Ivalú Macarena Ávila Herrera platný živnostenský list.

Z podkladů od sekretářky Katedry genetiky a mikrobilogie Karlovy univerzity pro výběr zhotovitele veřejné zakázky „Prefence veřejné dopravy města Třebíč“ už město Třebíč odstranilo první náznaky diskriminačních podmínek ve veřejné soutěži: Závazek zajistit vybranému dodavateli možnost nákupu plně kompatibilních řadičů semaforů byl formulován chybně a v takto formulované podobě jeho splnění zadavatel není schopen zajistit.

S ohledem na skutečnost, že součinnost zadavatele v popsaném rozsahu by dalece přesahovala rámec běžné, účelné či nezbytné součinnosti poskytované zadavatelem vybranému dodavateli, rozhodl se zadavatel bez náhrady zrušit závazek zajistit vybranému dodavateli možnost nákupu plně kompatibilních řadičů semaforů (vč. souvisejících potřebných služeb) se stávajícími typy řadičů osazených v řešených koordinovaných tazích u některého z dodavatelů takových řadičů, a to za stejných podmínek pro všechny dodavatele v rámci nadepsané zakázky, kteří o tuto součinnost zadavatele projeví zájem.

Zatím není jasné, zda-li bude město Třebíč reklamovat dodávku podkladů pro veřejnou zakázku na projektovou dokumentaci pro provedení stavby a výběr zhotovitele u sekretářky na katedře genetiky a mikrobiologie Karlovy univerzity.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů