Patrol zabezpečil výuku dětí z Domova v Telči

V době covidové byla situace v Dětském domově Telč složitá jak organizačně, tak materiálně. „Počítače jsme využívali běžně, ale na distanční výuku našich dětí jsme nebyli dostatečně připraveni,“ zavzpomínal ředitel Miloš Opravil.

Může jít o obrázek 2 lidé

Na situaci s karanténou a distanční výukou nebyl Dětský domov dostatečně připraven. „Přes prázdniny roku 2020 posílili výpočetní techniku vlastním nákupem, popřípadě dary sponzorů, takže na podzimní a jarní vlnu jsme byli relativně připraveni,“ řekl ředitel Opravil.

Za rok a půl života v nouzovém stavu ne úplně všechna technika vydržela. S doplněním chybějící techniky pomohla dětskému domovu firma Patrol Group s.r.o. Jihlava.

“ Záměrně neuvádíme hodnotu daru. Darovali jsme dětem to, co bylo potřeba,“ řekla mluvčí firmy Patrol Eva Pospíšilová.

Patrol Group je ryze česká firma, která se zabývá ochranou a zabezpečení majetku, budov, úřadů, kanceláří, škol, obchodů, průmyslových areálů i rodinných domů a bytů kvalitními elektronickými systémy, které napomohou ochraně před následky vloupání nebo požáru. Systémy je možné připojit na pulty centralizované ochrany PATROL, Policie ČR nebo hasičských záchranných sborů.

Počítačové vybavení a technologie firmy Patrol pro lepší připojení do krajské optické sítě pomůže Dětskému domovu Telč zabezpečit kontakt s okolním světem.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů