Piráti ukončili předvolební setkání s Wagenknechtem po dotazech na Českou poštu

Schůze jihlavské buňky pirátské strany byla navenek prezentována jako veřejné setkání s pirátským senátorem Lukášem Wagenknechtem.

Pirátská moderátorka veřejné setkání rychle ukončila po dotazech na situaci s rušením poboček České pošty v Jihlavě. Kromě Občasníku na veřejné setkání nikdo z občanů ani příznivců Pirátů nedorazil.

Na schůzi pirátské strany se senátorem Lukášem Wagenknechtem bylo přítomno celé vedení jihlavské buňky i se zastupitelkou Evou Novákovou.

Senátor Wagenknecht připustil, že v jeho senátním obvodu Praha 8 žádné problémy s rušením nebo slučováním poboček České pošty nejsou. Proč tomu tak je ale nedokázal odpovědět. Nedokázal ani vysvětlit, proč v Jihlavě problémy s rušením poboček České pošty jsou a v Praze nejsou.

Pirátská zastupitelka Eva Nováková se snažila argumentovat několik měsíců starými informacemi o činnosti jihlavského zastupitelstva a sepsání otevřeného dopisu. Současně zastupitelka Nováková připustila, že rušení poboček České pošty je v Jihlavě problémem číslo jedna.

Pirátům zatím koaliční partneři ve vedení krajského města nesdělili ani základní informace o plánu udělat z městských knihovníků poštovní úředníky (více zde).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů