Předvolební kampaň KDU-ČSL Pelhřimov: Půjde místostarosta Koch bruslit na náměstí?

Před čtyřmi lety dětské hřiště, letos kluziště. Když nastane rok komunálních voleb, zkrášlí KDU-ČSL náměstí v Pelhřimově. Ať to stojí, co to stojí! Před komunálními volbami 2014 se na náměstí objevilo dětské hřiště, na kterém si dokonce „hrál“ s dětmi pelhřimovský místostarosta Pavel Pípal (vpravo). Cena? Čtyři sta tisíc korun.

zdroj: Pelhřimovský deník, foto Jan Mazanec

Autorem fotografie v Pelhřimovském deníku je současný tajemník KDU-ČSL Pelhřimov Jan Mazanec.

Nápadem letošních voleb v Pelhřimově je mobilní kluziště, za které pelhřimovská radnice zaplatila sto padesát tisíc korun. Místostarostou města je opět představitel KDU-ČSL, nestraník Josef Koch. A tak určitě vznikne fotografie lidoveckého místostarosty Kocha na bruslích.

Místostarosta Koch si potřebuje udobřit místní hokejisty, před několika lety se pelhřimovská KDU-ČSL chlubila odvahou s jakou místostarosta Koch „řízl“ do hokeje.

Koch

 

Následně s podporou a protekcí místostarosty Kocha vznikl hokejový kroužek HC Pumy. Na hokejový klub HC Lední medvědi Pelhřimov podalo vedení radnice trestní oznámení, podezření pelhřimovských politiků ze spáchání trestného činu se nepotvrdilo.

Dnes pehlřimovští politici tlačí oba konkurenční klubu do jednání o sloučení v jeden subjekt. S hokejovou komunitou je pelhřimovský místostarosta Koch v ostrém sporu, proto potřebuje získat všeobecnou popularitu mezi voliči.

Fotografie místostarosty Kocha na bruslích pár měsíců před volbami doslova visí ve vzduchu. KDU-ČSL Pelhřimov potřebuje voliče přesvědčit, že vlastně nikdy neusilovala o likvidaci ledního hokeje ve městě podporou konkurenčního hokejového kroužku, ale vlastně pro hokejistům vůbec nic nemá.

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů