Primátorka žádá zastupitele o mlčenlivost k forenznímu auditu

Zastupitelé města Jihlavy dostali výsledky forenzního auditu městské vodárenské společnosti Jihlavské vodovody a kanalizace (JVAK). V průvodním dopise je i žádost primátorky Karolíny Koubové o zachování mlčenlivosti:

„Upozorňuji Vás, že uvedené dokumenty jsou označeny jako důvěrné a obsahují osobní údaje a citlivé údaje obchodní povahy,“ stojí v žádosti primátorky Karolíny Koubové.

Server Občasník již publikoval stanovisko předsedy představenstva městské vodárenské společnosti Miroslava Tomance (Fórum Jihlava) (více zde) a předsedy dozorčí rady Martina Laštovičky (KDU-ČSL) (více zde).

Obě stanoviska podléhají mlčenlivosti zastupitelů vyhlášené primátorkou Karolínou Koubovou. Problematická je i kritika práce předchozích členů dozorčí rady Jihlavských vodovodů a kanalizací i sebechvála práce současné dozorčí rady.

“ Domníváme se, že současná dozorčí rada se zajímá o fungování JVAK zajímá hlouběji, nežli předchozí dozorčí rady, které plnili skutečně formální funkci,“ pochválil svou práci v dozorčí radě náměstek primátorky Martin Laštovička (KDU-ČSL).

Na podzimním jednání Zastupitelstva města Jihlavy by zastupitelé měli schválit ukončení činnosti městské vodárenské společnosti Jihlavské vodovody a kanalizace řízené Miroslavem Tomancem.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů