Radegast má v Jihlavě novou Základnu s tankovým pivem

Milovníci lahodného moku mohou porovnat chuť piva Radegast s dalšími pivy dosud čepovanými v krajské metropoli Vysočiny. Otevřela se Základna – restaurace & PUB v areálu Domu kultury a oddechu (DKO).

Restaurace je přímo propojena s malým sálem DKO, může tak v budoucnu sloužit jako občerstvení návštěvníků kulturních akci.

Majitelem nově otevřeného podniku s více než stovkou míst je zkušený restauratér Pavel Štraus, který na Vysočině provozuje vícero restaurací, například Kozlovnu v Havlíčkově Brodě nebo Dělnický dům v Jihlavě.

Pětice velkoplošných obrazovek přímo láká fanoušky ke sledování sportovních zápasů v kombinaci s tankovým pivem Radegast. Základna – restaurace & PUB je první restaurace v krajské metropoli Vysočina oděná přímo do značky Radegast.

Hlavní jídla v době oběda si tu můžete dopřát za cenu kolem sto padesáti korun včetně nabídky týdne. Možnost je i odnést si jídlo z restaurace v krabičce přímo domů. Pro milovníky zdravé výživy je ve stálé nabídce i malá porce zeleninového salátu.

Milovníky piva pak potěší Radegast za příjemnou cenu pod padesát korun, Plzeň pak za pětašedesát korun. Standartní otevírací doba je ve všední dny do deseti hodin večer, o víkendech je otvírací doba prodloužena.

Základna – restaurace & PUB bude přitažlivá pro milovníky lahodného moku a dobrého jídla příjemným prostředím s tlumenou hudbou i možností sledovat sportovní zápasy u tankového piva. Znalci ženské krásy si pak jistě všimnou i příjemného vystupování sličných servírek.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů