Randetip senátora Chalupského: Cyklopenzion se saunou a tisícovkou lahví vína

Čas od času je potřeba zpomalit zběsilé pracovní tempo a věnovat se více rodinným vztahům. Senátor za Pelhřimovsko a Jindřichohradecko Jaroslav Chalupský nabídl tip na romantické místo, kam vyrazit na rande ve dvou vstříc romantickým zážitkům.

 „V Jindřichově Hradci mohu na romantický výlet doporučit cyklopenzion Kasper, kde jsou stylové pokoje, každý jiný, je tam soukromí, z terasy je krásný výhled na rybník Vajgar s ostrovem uprostřed. K dispozici mají vinný sklep, ale třeba i soukromou saunu,“ prozradil senátor Chalupský.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Největší oblibě se cyklopenzion Kasper těší vyznavačů sportu, kol a cykloturistiky a právě díky tomuto zaměření, které potkáte ve všech společných prostorách byl penzion jak v minulosti tak v součastnosti navštěvován převážně našimi sportovci, včetně úspěšných olympioniků. 

Penzion se skládá ze dvou budov a nachází se přímo v centru Jindřichova Hradce a jsou umístěny v klidné části historického náměstí s dosažitelnou infrastrukturou.

Není k dispozici žádný popis fotky.

Mezi základní služby patří uskladnění kol, servis, praní, strava, mapy, plánování tras, pomoc na cestách, zajištění odvozu kol, zavazadel, půjčovna kol .

Není k dispozici žádný popis fotky.

Milovníky dobrého vína zaujme centrální vinotéka v gotickém sklepení nabízí přes tisíc lahví vína. „Máme červená i bílá vína, pro každou chuť se něco najde.Lehčí nebo těžší vína, suchá nebo se zbytkovým cukrem, na co kdo má chuť,“ řekl majitel cyklopenzionu Milan Kasper.

Půjčovna a koloběžek nabízí celodenní výpujčku za pár stokorun.

To vše dělá z obou penzionů ideální místo jak pro klidnou a zajímavou dovolenou, tak pro kvalitní ubytování při obchodních cestách. K ubytování nabízíme  veškeré služby, které návštěvník Jindřichova Hradce může potřebovat (zajištění vstupenek – zámek Jindřichův Hradec, muzeum Jindřichův Hradec, národní muzeum fotografie, parní vláček, zámek Červená Lhota, Landštejn, třeboňské lázně, welness centrum, bowling atd.). 

¨“Letní prázdniny je obrovský zájem bývá většinou celý Jindřichův Hradec vyprodaný,“ dodal majitel cyklopenzionu.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů