Šaráda II: Odpověď starosty Kaminarase na výzvu opozice

Možná jste zaznamenali výzvu, kterou mi přes internetové noviny (více zde) poslali zástupci klubů ČSSD, KDU-ČSL a Medřičského fóra.Odpověděl jsem jim mailem toto:

Vážení kolegové zastupitelé!

Pane Jágriku, Pavle Blažku, pane Vráno, Františku Komínku, Pepo Komínku, paní Kamanová, pane Kratochvíle, paní Ripperová, paní Jurdová, pane Kaše,je vás 10 ze 23 zastupitelů, přesto máte – díky koronavirové nákaze v řadách ostatních zastupitelů – příležitost přibrzdit chod našeho města.

Napsali jste mi, abych odhodil svoje ego a výměnou mi nabízíte spolupráci v zájmu města. Obracíte se na špatnou stranu!

Nemáte spolu – pracovat se mnou, pro mně nebo proti mně, ale máte zastupovat občany tohoto města a pracovat pro ně.To, že předem nazvete i dnešní jednání zastupitelstva „Šarádou“, práce není. To je jen dělání si legrace z vážné věci, jakou je správa věcí veřejných.To, že mě neoslovíte jinak, než přes média, je nefér a nečestné chování, okoukané z Prahy, které do správy města nepatří a já se na takové věci podílet nebudu.

Na dnešek jsem svolal zasedání zastupitelstva – to je moje práce starosty. Máme připravený program se 44 body.Jediný váš dopis stačil k tomu, aby se hlasovalo i o vašich tématech. Neposlali jste nic.Tak pojďte probrat dnešní připravené body. To, s čím souhlasíte, podpoříte. To, k čemu budete mít výhrady, k tomu se vyjádříte.Máte-li vlastní návrhy, předložte je! Chybí vám informace? Tak se ptejte! Opravdu nevím, co jiného bych měl na vaši včerejší výzvu říct.Je to jednoduché. Buďto chcete pracovat a zastupovat občany, anebo nechcete.

Je to vaše rozhodnutí.

AKTUALIZOVÁNO: Starosta Velkého Meziříčí Alexandros Kaminaras se pokusí vytlačit záměr výstavby supermarketu LIDL mimo centrum města (více zde).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů