Schváleno! Změny jízdních intervalů jihlavské MHD

dopravní podnikOd dubna 2016 budou trolejbusové linky v krajském městě jezdit od pěti hodin ráno do šesté hodiny večer ve dvanácti minutových intervalech. Od šesté hodiny večerní do osmé hodiny večerní v patnáctiminutových intervalech. A od osmé hodiny večerní do ukončení denního provozu ve zhruba dvaceti až třicetiminutových intervalech.

„Céčko“

Linka C bude od páté hodiny ráno do osmé hodiny ráno jezdit v devítiminutových intervalech, od osmé hodiny ráno do jedné odpoledne ve dvanáctiminutových intervalech. Od jedné odpoledne do šesté hodiny odpoledne znovu v devítiminutových intervalech.Od šesté do osmé večer pak znovu ve třinácti až patnáctiminutových intervalech. Od osmi večer do ukončení denního provozu pojede „céčko“ ve dvaceti až třicetiminutových intervalech.

„Éčko“

Linka E pojede v denní špičce ve dvanáctiminutových intervalech, mimo špičku každou půlhodinu.

Soboty, neděle, svátky

Linky A, B, BI, C, budou jezdit ve dvacetiminutových intervalech od páté do deváté hodiny ráno a od páté do deváté večer. Mezi devátou ranní a pátou odpoledne v patnáctiminutových intervalech. Linka E bude jezdit ve zhruba pětačtyřicetiminutových intervalech.

life

 

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů