Tomanec vyzval jednatele Dukly k osobní odpovědnosti

Politické aktivity zastupitele Miroslava Tomance (Fórum) vyvolávají další konflikty. Tentokrát během jednání dozorčí rady HC DUKLA JIHLAVA.

Zastupitel Tomanec navrhoval přijmout usnesení, které vyzývá jednatele Dukly Jihlava Bedřicha Ščerbana k „vyvození osobní odpovědnosti“.

O přesném průběhu jednání dozorčí rady městem vlastněného hokejového klubu existují pouze ústní verze popisu událostí, oficiální zápis z jednání se teprve tvoří.

Z radnice už létají na Duklu vzkazy, aby jednatel Dukly Bedřich Ščerban nedělal žádné unáhlené kroky k „vyvození osobní odpovědnosti“.

Koalice vedená primátorkou Karolínou Koubovou se sešla k jednání o dalším politickém postupu. Na výsledek politických jednání nyní s napětím čeká hokejová komunita sportovců a příznivců Dukly Jihlava.

Panují značné obavy z možné destabilizace dobrých vztahů na zimním stadionu: zastupitel Tomanec dokázal svým jednáním „otrávit“ chuť a elán do práce a elán do práce na jihlavském Magistrátu.

Hokejové prostředí teď čeká na politický verdikt koalice vedené primátorkou Karolínou Koubovou: může dojít k výměně zastupitele Tomance za nového člena dozorčí rady pro uklidnění vztahů v hokejovém prostředí. Nebo budou spory eskalovat.

Podrobnosti o sporu zastupitele Miroslava Tomance s hokejovým klubem Dukla Jihlava čtěte přímo zde.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů