VÍME PRVNÍ: Piráti soutěží v předvolebním rozdávání nanuků z nanukáry

Centrální volební štáb Pirátů vyhlásil mezikrajskou soutěž v rozdávání nanuků z nanukáry. Celkově plánují piráti rozdat více než sto tisíc nanuků.

Na konci soutěže budou vyhlášeny tři nejlepší a zároveň tři nejhorší kraje.

Krajský tým vysočinských Pirátů potřebuje velkou podporu svých fanoušků a příznivců, aby neskončil s ostudou mezi posledními a získal některou z hodnotných cen:

1. místo – mrazák s koaličním potiskem plný sektu

2. místo – mrazák s koaličním potiskem plný piva

3. místo – mrazák s koaličním potiskem

Vyhlášená soutěž má zvýšit aktivitu členské základny Pirátů v předvolební kampani.

„Za tři akce na Vysočině bylo rozdáno 88 krabic, což je 4400 nanuků, což může znamenat některou z čelních pozic v soutěži. Při rozdávání nanuků podává stabilně nejlepší výkon naše lídryně Blanka Lednická. Těšíme se některou z cen pro vítězný tým,“ uvedl manažer Jiří Svoboda.

„Očividně si umíme dobře vybrat místa pro setkání s našimi voliči. Skvělé výkony podává Bára Pokorná a Markéta Šimková, to jsou naše dobrovolnice a kandidátky do Sněmovně. Jsme prostě dobří, Vysočina vždy patří mezi nejlepší,“ sdělila lídryně Blanka Lednická.

Průběžné výsledky vysočinských Pirátů v celostranické krajské soutěži budeme průběžně sledovat. Vyjádření vedení krajského vedení strany doplníme, jakmile se je podaří získat.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů