VÍME PRVNÍ: Premiér Babiš (ANO) navštíví H. Brod a Jihlavu

Předseda vlády Andrej Babiš navštíví necelý měsíc před volbami Vysočinu. Informaci o jeho návštěvě Vysočiny potvrdil senátor a starosta Havlíčkova Brodu Jan Tecl.

„Oficiálně mě nikdo z vlády neinformoval o návštěvě předsedy vlády, proto předpokládám, že bude mít program ve městě jako soukromá osoba. V době jeho plánované návštěvy jsem v Senátu, tak bych pana premiéra ani nemohl přijmout jako starosta města,“ uvedl starosta Tecl.

Premiér a předseda hnutí ANO Andrej Babiš bude mít na Vysočině standardní předvolební program podobný mítinkům v jiných regionech České republiky. Jeho návštěva je ohlášena na čtvrtek devátého září.

Předvolební střety příznivců i odpůrců Andreje Babiše jsou poměrně častým předvolebním jevem, lze je očekávat i na Vysočině.

Podle zdrojů z hnutí ANO se připravuje autogramiáda Andreje Babiše na náměstích v Havlíčkově Brodě a Jihlavě. Hlavní program by měl být na náměstí v Jihlavě. Zážitky z předvolební kampaně hnutí ANO zachytil novinář Jaroslav Kmenta v knize „Babišovo Palermo“ (více zde).

Vyjádření místních představitelů hnutí ANO k návštěvě předsedy hnutí ANO Andreje Babiše se nepodařilo získat. Jihlavský předseda Zdeněk Faltus ani krajská předsedkyně Monika Oborná nezvedali telefon.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů