VÍME PRVNÍ: Starosta Telče Brtník (ODS) demonstroval za Vystrčila na Babišově mítinku

Starosta Telče Vladimír Brtník oficiálně potvrdil svou účast na mítinku hnutí ANO v Telči, kam přišel s billboardem současného senátora Miloše Vystrčila. Z plotu u svého rodinného domku sundal Vladimír Brtník předvolební banner a šel si s ním stoupnout na mítink hnutí ANO. Bez pokřikování hesel, bez pískání.

„Pevně věřím, že nikdo nebude zpochybňovat mé právo vyjádřit svůj názor, stejně jako já nezpochybňuji právo na vyjádření názoru u všech ostatních účastníků mítinku. Pro úplnost – v den konání mítinku hnutí ANO v Telči jsem měl dovolenou,“ sdělil starosta Brtník.

Celou dobu na mítinku ANO jen stál s bilboardem Vystrčila, neúčastnil se pískání na Babiše ani nevyvolával jakákoliv hesla.

Vystrčil byl na na gymnáziu v Telči Brtníkovým učitelem na fyziku, po té byl starostou Telče, náměstkem hejtmana, hejtmanem, nyní je senátorem. „Poznal jsem ho jako zásadového, poctivého a pracovitého člověka, který dělá věci naplno, férově a vytrvale. Nerozhoduje se podle toho, co mu přinese u občanů oblibu či politické body, ale podle toho, co považuje za správné v zájmu nás všech – ať už v Telči, senátním obvodu, kraji či celé České republice,“ vysvětlil svou motivaci k vyjádření podpory starosta Brtník.

Podle starosty Brtníka senátor Vystrčil žije v Telči, pohybuje se v celém regionu, navštěvuje kulturní a sportovní akce, mluví s lidmi.

„Ve chvíli, kdy někdo o mém bývalém učiteli, starostovi, hejtmanovi a o našem současném senátorovi lže a snaží se ho v očích občanů nespravedlivě zostudit, považuji za nutné vyjádřit Miloši Vystrčilovi svoji podporu. Nemohl bych si vážit sám sebe, kdybych to neudělal,“ prohlásil starosta Brtník.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů