VÍME PRVNÍ: V Jemnice se konal summit starosta Slabý (STAN)-podnikatel Kolář

Poslední únorový den dopoledne byl viděn v prostorách městského úřadu Jemnice podnikatel Josef Kolář. Údajně byl osobně přijat starostou města Miloněm Slabým. K jednání došlo v dopoledních hodinách.

K výsledku jednání město Jemnice ani Rhea holding dosud neuvolnili žádné bližší informace. Zastupitelé ani radní města nebyli starostou Slabým předem informováni, že by mělo dojít ke schůzce na nejvyšší místní politické úrovni.

Vrcholný summit se uskutečnil přesně týden po jednání zastupitelstva města Jemnice, kde starosta Miloň Slabý přednesl prohlášení.

Text prohlášení předneseného na jednání Zastupitelstva města Jemnice odmítl starosta Miloň Slabý poskytnout jako dokument. Schůzka s podnikatelem Josef Kolářem může být první viditelnou aktivitou starosty Slabého k naplnění politického prohlášení.

Schůzka s podnikatelem Josefem Kolářem je další v řadě diplomatických aktivit starosty města Miloně Slabého, kterými se snaží starosta Slabý odpoutat od podpory odpůrců podnikatelských záměrů podnikatele Josefa Koláře. Odpůrci jsou sdruženi především do spolku „Za dobrý život na Jemnicku“. Mezi členy spolku patří i zemědělec Karel Stober, dlouholetý spolužák z lavice starosty města Miloně Slabého.

Podrobnosti zjišťujeme.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů