Volba pirátského předsedy Vysočiny: 39 hlasů, 38 voličů

Volba nového předsedy krajského předsedy České pirátské stany dopadly na Vysočině zajímavě: někdo hlasoval dvakrát. A z remízy bylo najednou vítězství dosavadního předsedy Jana Pošváře.

Může jít o obrázek text, kde se píše Toto hlasování bylo ukončeno. Vysledek byl zverejnen 14. listopadu 2022 22:01. Celkem hlasovalo 38 voliču. Vysledek hlasování Otázka #1 Ve volbe predsedy KF Vysočina volím Jan Pošvár 20 Pavel Knežik 19 ARCHIV: OBČASNİK

Pokud platí pravidla matematiky, pak někdo z Pirátů dal hlas oběma kandidátům. A vlastně hlasoval dvakrát. A výsledek je vítězství o jeden, jediný hlas.

Výsledek hlasování dosud nikdo z členů pirátské strany nezpochybnil.

Staronový krajský předseda pirátů na Vysočině Jan Pošvář studoval na Gymnáziu Pelhřimov a na Vysoké škole polytechnické v Jihlavě. Poté pracoval jako programátor v pražské IT společnosti T-SOFT a.s., kde se podílel na vývoji informačních systémů. Během svého života se učil i řemeslu svého otce a od června 2013 získal řemeslnou živnost – malířské a natěračské práce.Ve volbách do Poslanecké sněmovny PČR v roce 2017 byl lídrem Pirátů v Kraji Vysočina a z této pozice byl zvolen poslancem.

Od roku 2009 je členem Pirátské strany, od konce roku 2016 do poloviny roku 2018 byl předsedou krajského sdružení Vysočiny a v roce 2017 byl zvolen poslancem.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů