Dozorčí rada Jupiter clubu Velké Meziříčí pracuje v absolutním utajení

Dceřinná společnost města Velké Meziříčí s názvem Jupiter club se stará o veškerou kulturu na území města Velkého Meziříčí. Podle Obchodního rejstříku je orgánem společnosti pouze její jednatel Milan Dufek, na Zastupitelstvu města se často zmiňuje činnost i činnost dozorčí rady společnosti.

Dozorčí rada Jupiter clubu pracuje v absolutním utajení.Jednání dozorčí rady se má konat čtyřikrát ročně. „V roce 2011 se jednání dozorčí rady konalo jedenkrát, v roce 2012 jedenkrát, v roce 2013 jedenkrát, v roce 2014 třikrát, v v roce 2015 dvakrát, v letošním roce zatím jednou,“ informoval  zastupitelstvo předseda kontrolního výboru Karel Landsmann.

velkomeziříčsko

O volbě předsedy dozorčí rady neexistuje žádný dokument, jak zjistil Kontrolní výbor velkomeziříčského zastupitelstva. Tento dokument Kontrolní výbor požaduje předložit, současně s prezenční listinou jednání dozorčí rady.

Kontrolní výbor zastupitelstva se pokusil doručit zápis o kontrole i orgánům městské společnosti. Radní Michlíček (ODS) zprávu kontrolního výboru odmítl převzít, jednatel společnosti Milan Dufek ke zprávě podal námitky. Především námitku, že nebyl přizván ke kontrole jako kontrolovaná osoba. Až z námitek jednatele Dufka se Kontrolní výbor zastupitelstva dozvěděl jméno předsedy dozorčí rady městské společnosti: B. Prudík.

Úsek medializace a komunikace společnosti Jupiter club zatím žádným způsobem neinformoval o činnosti kontrolního výboru zastupitelstva města.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna