(FOTO) Necidova katastrofa: Pod projektem „Safety first“ za peníze EU je podpis Necida

Uskupení „To pravé Meziříčí“ se snaží vymazat svého lídra z kauzy „Safety first“, kdy projekt za peníze Evropské unie neproběhl zcela tak, jak bylo uvedeno v dotační žádosti. Pod žádostí o dotaci je podpis starosty Radovana Necida.

Velkomeziříčský starosta Radovan Necid rezignoval na svou funkci necelý týden po podpisu evropského grantu, v den konání městského zastupitelstva. Přesně 27.9.2017 (více zde). Už předtím se objevil dopis členům velkomeziříčské ODS s myšlenkami o rezignaci (více zde).

Server pravyvelmez.cz provozuje Petr Velička, jehož jméno uvádí uskupení „To pravé Meziříčí“ jako kandidáta do místních voleb 2018 hned na druhém místě za Radovanem Necidem. Ve službách uskupení „To pravé Meziříčí“ působí i bývalý místopředseda velkomeziříčské ODS Petros Martakidis. Ve službách ODS Martakidis přepálil dehonestační předvolební kampaň proti hejtmanovi Jiřímu Běhounkovi. ODS se později za jeho nepravdivá tvrzení omluvila.

Uskupení „To pravé Meziříčí“ by mělo veřejně potvrdit svá tvrzení o tom, že Radovan Necid neměl s projektem „Safety first“ cokoliv společného. A případně také vysvětlit, jak se ocitl podpis Radovana Necida jako příjemce a smluvního partnera evropského grantu, na smlouvě o provedení projektu „Safety first“.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna