(FOTO) Odstranění nehody zkomplikovala kancelářská činnost Nehodového centra pojišťoven

V pátek 19.července 2019 kolem půl čtvrté odpoledne došlo na silnici první třídy číslo 34 mezi Pelhřimovem a Humpolcem k dopravní nehodě dvou vozidel. U obce Záhoří se zde střetl osobní automobil s nákladním vozidlem.

Při nehodě došlo k lehkému zranění tří osob a jedna osoba byla transportována do nemocnice leteckou zdravotnickou záchrannou službou s těžkým zraněním. V důsledku dopravní nehody byla silnice zcela neprůjezdná.

Detail kabiny řidiče havarovaného kamionu

Zhruba po dvou hodinách došlo k jejímu zprůjezdnění kyvadlově. Ve večerních hodinách byl na komunikaci provoz zcela obnoven a byla plně průjezdná. Příčinu a okolnosti dopravní policisté nadále zjišťují.

„Odstranění následků dopravní nehody řešilo Nehodové centrum pojišťoven. Z tohoto důvodu nebudeme průběh odstraňování následků nijak blíže komentovat,“ uvedla mluvčí vysočinské policie Stanislava Miláčková.

Podle informací Občasníku odstranění nehody silně komplikovala kancelářská činnost Nehodového centra pojišťoven, kterému se nedařilo zajistit smluvního partnera pro odstranění nehody.

Z protržené nádrže havarovaného kamionu unikala po nehodě nafta do místního potoka. Situaci na místě zkoumala zaměstnankyně vodoprávního úřadu.

Odstranění následků nehody zajistil až smluvní partner Ředitelství silnic a dálnic na základě telefonické výzvy druhý den po nehodě.

AKTUALIZOVÁNO: Když došla trpělivost se způsobem odstraňování následků nehody, zasáhl správce komunikace z moci úřední (více zde).

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna