(FOTO) Vedení města Jihlavy zodpoví vybrané otázky k zimáku ze sociálních sítí

Statutární město Jihlava veřejně slíbilo zodpovědět vybrané otázky uživatelů sociálních sítí k demolici a výstavbě Horáckého zimního stadionu ve Smetanových sadech. Ještě před zodpovězením ale otázky projdou výběrem radnice a zodpovězeny budou jen otázky „nejvíce se opakující a nejdůležitější“. Odpovědi město Jihlava rádo postupně zodpoví.

Na tiskových konferencích vedení města povoluje položení pouze dvou otázek ke každému z témat tiskové konference a dvou otázek v diskusi. V minulosti také nové vedení města ohlásilo (více zde) a po ohlášení zrušilo (více zde) kontrolu novinářských průkazů. To vše s viditelnou snahou omezit svobodné šíření informací.

Přístup k informacím o činnosti města začalo omezovat nové vedení města pod vedením primátorky Karolíny Koubové (Fórum Jihlava).

Server Občasník zajistí odpovědi na všechny nevybrané a nezodpovězené dotazy cestou uplatnění Listiny základních práv a svobod především v podobě práva na informace. Seznam i text nezodpovězených dotazů si Občasník vyžádá také cestou práva na informace. I odpovědi vedení města budou cestou poskytnutí veškerých informací se všemi přílohami, které má Magistrát města Jihlavy k dispozici.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna