VÍME PRVNÍ: Jednatelem Horácké multifunkční arény bude Martin Lindovský

Radní města Jihlavy potvrdili rozhodnutí výběrové komise a jednatelem nově založené městské organizace Horácká multifunkční aréna bude Martin Lindovský. Lindovský zatím působí jako obchodní ředitel fjrmy Dolní Vítkovice, která spravuje rozsáhlý areál národní kulturní památky nacházející se poblíž centra Ostravy ve Vítkovicích. Zahrnují rozsáhlý průmyslový areál Vítkovických železáren s unikátním souborem industriální architektury.

Souboru tří na sebe navazujících celků – černouhelného dolu, koksovny a vysokopecního provozu – se také říká „Ostravské Hradčany“. Oblast je zapsána v seznamu Evropského kulturního dědictví.

Do zastupitelstva na konci února půjde návrh návrh na zřízení obchodní společnosti Horácká multifunkční aréna s jednatelem Martinem Lindovským jako jediným zaměstnancem. Lindovský přislíbil zaslat vyjádření v krátké době s omluvou pro pracovní zaneprázdnění.

„Jsou dvě základní oblasti působení pana Lindovského: konzultace při výstavbě arény a začít se bavit s pořadateli velkých kulturních akcí o jejich pořádání v dokončené Horácké multifunkční aréně,“ uvedl primátor Jihlavy Petr Ryška.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů