Policie přestavuje budovu sociálky na Wolkerově ulici

AKTUALIZOVÁNO Budovu bývalé Okresní správy sociálního zabezpečení už brzy obsadí policie. Podle informací Občasníku zde v pětipatrové budově vznikne nová policejní služebna. Informaci o zřízení policejní služebny dementovala policejní mluvčí Dana Čírtková.

V prvním nadzemním patře  vznikne nově krátkodobá cela předběžného zadržení zhruba desítku osob. V místnosti budou osazeny dvoje mříže (před okny a za vchodem do místnosti). Dále dojde k rekonstrukci sociálního zázemí v souvislosti s rekonstrukcí cely. V dalších místnostech, kde nově vzniknou sklady a archivy, budou okna opatřeny mřížemi. Také zde bude menší cela předběžného zadržení pro cca l-2 osoby. V prostoru hlavního schodiště budou osazeny obloukové automatické dveře. Dveře budou umístěny do prostoru chodby, tak aby byla dodržena min. šířka podesty na schodišti. Nově zde také vznikne zasedací místnost amístnost pro sklad zbraní, která bude opatřena trezorovými dveřmi.  Vchod do skladu zbraní bude z přilehlé kanceláře.

Ve druhém patře v levé části traktu v prostoru kuchyňky dojde k přezdění příčky a vedle kuchyňky vznikne sklad zbraní, vstup do skladu bude opatřen trezorovými dveřmi. Nově bude vybourán vstup do skladu z přiléhajicí kanceláře. Okno v místnosti bude zazděno nebo opatřeno mřížemi.

Ve třetím patře v pravé části traktu na konci chodby bude vyzděna příčka pro sklad zbrani. Sklad bude opatřen trezorovými dveřmi.

Ve čtvrtém patře nedojde ke stavebním úpravám.

V 5.NP vzniknou šatny pro ženy a muže.

Za pronájem optické linky do objektu na ulici Wolkerova platí Policie České republiky, krajské ředitelství Jihlava roční částku ve výši 23 958 Kč (1.956,50 Kč/měsíc). Smlouvu uzavřel se soukromým poskytovatelem internetového připojení náměstek vysočinského policejního ředitele plk. Miloslav Klodner dne 13.12.2016.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů