TOP09 založila buňku v Chotěboři, předsedou Pikla

Tradice, odpovědnost, prosperita. Tato tři hesla, která hrdě nese ve svém názvu parlamentní strana TOP 09, se rozhodli rozvíjet její členové v Chotěboři a okolí. Koncem minulého roku se tedy rozhodli založit ve městě místní organizaci.

„Rádi bychom oslovili svojí aktivitou všechny zájemce o autentickou a zodpovědnou konzervativně liberální politiku. Máme zkušenosti, máme vize, máme rozhodně co nabídnout. A rozhodně náš konzervatismus neznamená, že bychom byli stranou starců, o čemž svědčí i věkové složení naší buňky,” uvádí základní motivy zvolený předseda místní organizace Jakub Pikla.

„Chtěl bych poděkovat hlavně svým kolegům z výboru, že do toho jdou s nadšením sobě vlastním. Konkrétně místopředsedovi Petru Albrechtovi, který je dlouholetým radním Chotěboře, a samozřejmě druhému členu výboru Ondřeji Širokému. Jeho postřehy a nápady jsou vskutku nedocenitelné,“ dodává ke složení Pikla.

„Vedle práce pro město Chotěboř nás čeká jedna z nejdůležitějších věcí nadcházejícího roku 2021 a sice volby do Poslanecké sněmovny. V nich kandidujeme spolu s kolegy z konzervativního křídla s ODS a KDU-ČSL. Za úkol si neklademe nic menšího, než konečně dostat Českou republiku do 21. století a pomoci překonat problémy, do kterých nás uvrhla vláda nezodpovědných a neschopných populistů, socialistů a komunistů. Věříme, že s našimi partnery, ale hlavně s Vámi, s našimi voliči se nám podaří zastavit rozvrat veřejných financí, úpadek morálky v politice, a také proud financí do jednoho agrokomplexu z kapes nás všech,” vypočítávají činnost v novém roce zvolení členové výboru.

V posledních komunálních volbách kandidovala TOP09 v Chotěboři na kandidátní listině „Pojďme to změnit!“ vedené současným místostarostou Davidem Šafránkem.

„Nemyslím si, že by to mělo nějak ovlivnit naši další spolupráci. TOP09 pravidelně kandiduje v Chotěboři, takže pouze zakládají místní organizaci. A jsem za to rád, “ uvedl místostarosta Chotěboře David Šafránek.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů