VÍME PRVNÍ: Velké Meziříčí spouští očkovací centrum

Další místní očkovací centrum vzniká nedaleko Velkého Meziříčí v nemocnici sv. Zdislavy. Primář nemocnice sv. Zdislavy Petr Juda je zastupitelem města Velké Meziříčí.

Podle informací Občasníku svolává město Velké Meziříčí mimořádné jednání zastupitelstva města, které by mělo uvolnit částku zhruba dvou milionů korun na provoz očkovacího centra v nemocnici sv. Zdislavy. Počítá se s proočkováním zhruba třinácti tisíc obyvatel mikroregionu Velkého Meziříčí, denně by mohlo být proočkováno kolem sto padesáti osob.

Oficiální vyjádření mluvčí městského úřadu Velké Meziříčí Lucie Málkové se nepodařilo získat, mluvčí nezvedala telefon. Starosta města Alexandros Kaminaras byl nedostupný z důvodu pracovního jednání.

S provozem očkovacího centra v nemocnici sv. Zdislavy se předběžně počítá do konce prvního pololetí letošního roku. Bude sloužit všem pacientům, kteří se zde zaregistrují k očkování.

Podle mluvčí nemocnice sv. Zdislavy Petry Klímové jednání s městem Velké Meziříčí stále probíhají. „Mohu potvrdit, že jsme byli městem Velké Meziříčí osloveni, zda-li bychom pomohli zajistit provoz očkovacího centra. Uvidíme, co zastupitelé města schválí na mimořádném jednání,“ uvedla mluvčí Klímová.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů