Hokejisté Dukly Jihlava jako bezdomovci? Hrozba zavření zimáku je zřetelnější

logo DuklaNebezpečí zavření zimáku z moci úřední je stále zřetelnější. Hlavním problémem je havarijní stav střechy skrz kterou zatéká voda na ledovou plochu. Místní politici v Jihlavě nedokáží najít a odsouhlasit postup oprav. Plány se mění každých pár měsíců, někdy jde vysloveně o nesplnitelné plány z oblasti fantazie (více zde).

Blíží se úřední termín kontroly stavu střechy v roce 2019, na jediném úředním razítku visí budoucnost hokejistů Dukly Jihlava. Stačí, aby statik vyslovil negativní stanovisko k prodloužení životnosti střechy zimního stadionu a z hokejistů Dukly Jihlava se stanou bezdomovci.

Místní politici se už dozvěděli nepříjemnou pravdu: drobné opravy v letní přestávce nezachrání hokejový stadion. A tak přichází doba plánování, jak Dukla Jihlava přežije uzavření stadionu na dva roky (jeden a půl sezóny) za předpokladu plynulého průběhu stavební rekonstrukce.

Ovšem už samotné plánování rekonstrukce dává tušit, že nic nepůjde bez problémů. Přípravy rekonstrukce zimního stadionu narazily na vážné problémy. Plány na zahájení rekonstrukce v současném funkčním období se tiše mění na nejnutnější opravy stadionu, který potřebuje generální rekonstrukci.

 

Pokud město Jihlava nechce udělat ze svých hokejistů Dukly bezdomovce, musí přípravy začít běžet jednoznačným směrem s jednoznačnými termíny. 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna