„Jen pro zastupitele“: Dokument o řešení podnětu spolku Sport Hokej Vysočina

„Pouze pro zastupitele“ byl určen dokument k problematice postupu města vůči podnětům spolku Sport Hokej Vysočina.  Obsahem dokumentu určeným pouze do rukou zastupitelů je zápis z jednání mezi jihlavskou radnicí, kontrolním orgánem z Ministerstva financí a zástupci ROPu Jihovýchod jako poskytovatele evropské dotace pro „zimáček“.

Dokument v rukách zastupitele Romana Peschouta (TOP09)

„Provozní činnost je ze strany Města Jihlavy formou dotace v rámci koncepce sportu a volnočasových aktivit města Jihlavy. Při sestavování finanční a ekonomické analýzy bylo uvažováno se dvěma možnostmi:

a) spolek Dukla Jihlava-mládež bude dostávat dotaci na provoz od Města Jihlavy a z této dotace bude hradit provozovateli HC Dukla Jihlava spol. s r.o. standardní nájemné za užívání ledové plochy

b) spolek Dukla Jihlava-mládež bude moci užívat ledovou plochu zdarma prostřednictvím dotace od Města Jihlavy poskytnuté subjektu HC Dukla Jihlava s.r.o.

Pro jednoduchost řešení byla i po konzultaci s poskytovatelem dotace zvolena možnost b)“

Dokument „jen pro zastupitele“ v rukách lídra opozice Radka Popelky (ANO)

V závěru dokumentu jsou formulována konkrétní doporučení pro Statutární město Jihlava vyplývající z podnětu spolku Sport Hokej Vysočina.

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna