Městskému zpravodaji Velkého Meziříčí se nedaří publikovat názor starosty

Městskému zpravodaji města Velké Meziříčí se nedaří získat stanovisko starosty města Radovana Necida a většiny zastupitelů k dopisu dvanácti (většina) zastupitelů pro vedení města. I zatím jediné stanovisko radního Jiřího Michlíčka se objevila s odstupem několika týdnů.

Velkomeziříčsko je multižánrový společensko-informační komplex, jehož cílem je zejména poskytnout obyvatelům města a místních částí zpravodajsko-analytické informace o dění ve městě, jeho místních částech (dále „město“) a okolí.

„Jeho obsah primárně vytváří profesionální redakce, nezávislá na aktuálním politickém dění ve městě. Velkomeziříčsko publikuje informace o společenských, ekonomických, kulturních, sportovních a dalších událostech ve městě,“ stojí v redakčním statutu.

Pod článkem na Velkomeziříčsku je podepsaný jako redaktor bývalý stranický zástupce Radovana Necida Petros Martakidis. V článku redaktora Martakidise absolutně chybí vyjádření starosty Necida, místostarosty Komínka i ostatních členů rady města Velké Meziříčí.

Zatím není známý důvod, proč se městskému zpravodaji nedaří získat názor radních města nebo přímo starosty Radovana Necida.

 

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna