Rebelové chystají změnu vlastnické struktury

MIROSLAV MAREŠ

Po sestupu z první ligy se havlíčkobrodský klub ocitl ve složité situaci. Mezi Bruslařským klubem, který se stará o výchovu mládeže a „akciovkou“ se vedou intenzivní jednání o budoucí spolupráci. Do jednání brzy vstoupí i havlíčkobrodská radnice. „Dostal jsem informaci, že jeden z akcionářů má zájem odprodat část akcií,“ naznačil havlíčkobrodský starosta Jan Tecl (ODS). O případném odkupu části akcií by muselo rozhodnout zastupitelstvo města. Zatím se jednání mezi havlíčkobrodskou radnicí a akciovkou nedostala do fáze, kdy by byla na stole cenová nabídka odkupu akcií pro město Havlíčkův Brod.

Obrat v aktivitách „akciovky“ jako představitele dospělého hokeje v Havlíčkově Brodě směrem k prodeji akcií zřejmě znamená konec obchodních jednání o nákupu prvoligové licence od některého z prvoligových klubů.

Kabina: došlo ke zvýhodnění věřitele?

Podle informací z kabiny A-týmu dostávali někteří hráči výplatu v hotovosti v době, kdy havlíčkobrodský klub byl ve finančních problémech. Dlužná částka vůči hráčům A-týmu se v kabině odhaduje na částku přes milion korun. Hráči se teď radí, zda dluhy klubu poslat před hokejovou arbitráž nebo podat trestní oznámení policii například pro zvýhodnění věřitele.

Co číst dál?

Hlas z kabiny Rebelů:“Akciovka dluží každému hráči“

Dilema havlíčkobrodského hokeje: naděje, sympatie a prvoligová licence

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna