Šéf HB hokeje Kozlík: Podpora od radnice je šťastným dnem pro hokej!

Úspěch pro havlíčkobrodský hokej! Zastupitelstvo města Havlíčkův Brod poslalo do místního hokejového klubu půlmilionu korun na fungování druholigového A-týmu. Šéf brodského hokeje David Kozlík neskrýval spokojenost s výsledkem, přestože klub žádal o milion korun pro rok 2015.

David Kozlík odchází z radnice

Žádali jste milion, dostali jste od zastupitelstva půl milionu korun. Znamená to pro klub snížení sportovních cílů pro sezonu 2015/2016 na polovinu?

Žádali jsme o milion korun, protože jsme na nastartování klubu museli vynaložit přes 1,2 milionu korun. Jenom, abychom mohli uvažovat o zachování A-týmu. Abychom mohli hrát soutěže. Startovní čára do letošní sezóny byla mínus milion dvě stě tisíc korun. Od této částky počítáme náklady.

Platí pro letošní sezónu jako cíl návrat do I. ligy?

My jsme si nedávali jako cíl návrat do I. ligy, snad ani nebyl cíl umístění v II. lize. Dali jsme si cíl zachránit v Havlíčkově Brodě II. ligu. Stabilizovat tým a dát příležitost havlíčkobrodským odchovancům. Povedlo se nám restartovat tým, kterému se daří.

S rozpočtem 3,7 milionu korun pro A-tým by jste měli hrát na špičce II. ligy?

Jedna věc je rozpočet, druhá věc je co bychom dělali v případě postupu do vyšší soutěže. V rozpočtu na sezónu si neseme i dluhy z minulé sezóny. Když odečtete milion dvě stě tisíc, jste na rozpočtu dvaapůl milionu korun. Jedna věc je rozpočet klubu, druhá věc je sportovní stránka. Může se stát, že vypadneme v play-off. Rozpočet je nastavený až do finále II. ligy. Budeme se snažit ho zredukovat, šetříme kde se dá. Na rozpočet nám město přispělo půl milionem korun, tři miliony musíme sehnat.

Rozpočet A-týmu  mužů v II. lize je zde

 

 

 

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna