Sousedé se odvolali proti dopravnímu řešení noční školky firmy Bosch

Doprava z plánované Mateřské školky s nočním provozem v lokalitě „Na Dolech“ v jihlavské čvrti Staré Hory je podle sousedů proti všem trendům dnešní doby směřována do obytné oblasti, ačkoliv je možná jednoduchá alternativa vést dopravu mimo soubor více než osmi desítek obytných domů. Školka by měla vyrůst na volné ploše za hypermarketem Penny.

Sousedé budoucí MŠ Na Dolech navrhují, aby územní rozhodnutí pro mateřskou školku firmy Bosch zrušil Kraj Vysočina jako odvolací orgán.

V létě letošního roku se manželé Dvořáčkovi dotazovali na Magistrátu města Jihlavy ohledně dotčení našich vlastnických práv na pozemek  a stavbu rodinného domu v ul. Na dolech 5149/87 plánovanou výstavbou Mateřské školy ul. Na Dolech.  „Vedoucím investičního oddělení nám bylo sděleno, že dotčeni nebudeme a na přímý dotaz, zda doprava v souvislosti s provozem MŠ nám povede pod okny domu, sdělil, že auta nám kolem domu jezdit nebudou,“ stojí v podaném odvolání Dvořáčkových.

Vedoucí investičního oddělení jihlavské radnice sousedům sdělil,  že auta budou do MŠ jezdit kolem supermarketu Penny. Vzhledem k výše uvedenému ústnímu vyjádření pracovníka magistrátu města Jihlavy sousedé tedy na Oznámení o zahájení územního řízení o umístění stavby a pozvání k ústnímu jednání ze dne 10.10.2016,  nereagovali, protože jsme na základě výše uvedeného rozhovoru s vedoucím neměli investičního oddělení jihlavské radnice  co připomínkovat.

Stanovisko jihlavské radnice zjišťujeme.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna