Veřejná odpověď dotační manažerky Čapího hnízda na předvolební anonym

Server Občasník dostal k dispozici odpověď dotační manažerky projektu Čapí hnízdo Jany Mayerové (ANO) na jeden z mnoha anonymů v předvolebním duchu.

Dobrý den, jak je možné, že to řada lidí nevidí, kam nás Babiš-Bureš se svými poskoky  může zavést!!! Vždyť je to zřetelně vidět na jeho pohledu, na jeho řeči, na jeho chování ministra – politika, poslance, na jeho chování při komunikaci s lidimi nestejného názoru apod.

Jen slepí, hluší a jeho zaprodanci toto vše i jiné nevidí – hrůza všech hrůz, kam nás tento boss a jeho parta může dovést!!!!!!

„Když se Andrej Babiš ocitne v tísni kvůli svým přešlapům, hledá spiknutí všude kolem sebe. Nejnověji obvinil reportéry Sabinu Slonkovou a Jiřího Kubíka, že stojí za anonymním Twitterovým účtem s názvem Julius Šuman. Babiš novináře bez důkazů nařkl poté, co se na účtu Šumana objevily dokumenty o tom, jak byla financovaná výstavba Čapího hnízda. Kdo další už skončil na Babišově černé listině?

Na účtu Julia Šumana byly o víkendu zveřejněny dokumenty, na nichž je uvedeno, že pocházejí z banky HSBC, která úvěrovala projekt Čapího hnízda. Z dokladů vyplývá, že když farma žádala banku o půjčku, uváděla v materiálech, že je vlastněna osobně Babišem. Nikoli jeho rodinou, jak dnes politik tvrdí.

Andrej Babiš autenticitu dokumentů na přímý dotaz v pondělí nepopřel. Osočil ale novináře Slonkovou a Kubíka, kteří o něm natáčejí pořad Zvláštní vyšetřování na portálu Seznam, že stojí za Šumanovým účtem.“

– http://neovlivni.cz/ocima- andreje-babise-vsichni-jsme- suman/

A celý národ už konečně vidí, kdo je prokázaný největší lhář v ČR a snad i v celé střední Evropě (ne-li v celé Evropě), snad to už pochopí i lidé typu pana senátora J. Hlavatého:

– https://echo24.cz/a/phf7n/ babis-nezpochybnil-tvrde- dukazy-usvedcujici-ho-z- podvodu

– https://echo24.cz/a/peBcH/ proc-nemuzeme-ignorovat- informace-z-uctu-julius-suman

– http://forum24.cz/babisuv- podvod-na-volicich/

Otázka: Je Bureš – Babiš jen plačka nebo něco horšího a nebezpečnějšího: – http://forum24.cz/mrazivy- zavan-totality-pro-babise-je- kritik-nepritel/

„Vy, kteří pamatujete totalitu, nejspíš pocítíte zamrazení v zádech. Nad zřetelnou připomínkou časů, kdy byli nespokojení občané nepřáteli nejen nazýváni, ale také tak s nimi bylo nakládáno. Šikana, politická perzekuce, výslechy, vězení… Jak dlouho může asi trvat, než se z prostých „nepřátel“ v rétorice mocných stanou nepřátelé režimu nebo třídní nepřátelé?

Také větička „snaží se tu naši jednotu rozložit“ musí mnohým zaznít povědomě zlověstným tónem. Jednotně pod vedením strany a vlády. Republiku si rozvracet nedáme.

Existuje lidové úsloví pravící „Je to v něm jako v koze“. A právě tak je i v Andreji Babišovi pevně zakonzervované a vrostlé uvažování z časů totality. A občas šeredně vykoukne navenek. Měli bychom si tedy dát zatracený pozor, abychom náhodou nešli spát jako svobodní kritičtí občané a neprobudili se v časech, kdy z nás najednou zase budou samozvanci, zaprodanci a nepřátelé státu. A s takovými ti, kterým Andrej „Bureš“ Babiš podle výpovědi řídícího důstojníka StB nesloužil???, rozhodně nezacházeli v rukavičkách. To chceme? Nebylo o co stát.“ – Braňme se společně žlutému baronovi a jeho partě poskoků!!!!

Závěrem:

Babiši, exemplární a amorální lháři a nebezpečný podvodníku nebývalého formátu, a jeho spřátelení poskokové, táhněte už do pekla, děláš – děláte ostudu sobě, svým rodinám, svému okolí a celé naší společnosti a samozřejmě i celé naší zemi – jste tak hanbou naší země – táhněte!!!!!!

„Už teď je to ostuda neuvěřitelného rázu. Oba obvinění politici nemají na to, aby z volebního klání odstoupili. Jasné stop by jim měli dát voliči. Člověk obviněný z rozkrádání peněz Evropské unie nemůže řídit Českou republiku. Do vynesení rozsudku on ani jeho zaměstnanci nesmějí být ve vládě.“ – http://forum24.cz/udajni- podvodnici-babis-a-faltynek- si-stezuji-to-mohou-jedine-na- sebe1/

V. Pour s přáteli

PS: Ať je Šuman kdokoli – děkujeme mu, že pomáhá otevřít oči slepým a nabýt rozumu důvěřivým nebo hloupým!!!!

—————————Odpověď náměstkyně Jany Mayerové (ANO)——————————————————-

Jana MayerováJe zřejmé, že víte víc, než kdokoliv z nás -kteří jsme se na projektu přímo podíleli a dokonce ho vytvořili. Ano, nebyl to p.Babiš, ale byla to moje práce a dodnes jsem na tuto práci hrdá – jelikož jsme nic neohli, nic jsme před ROP střední Čechy neskrývali (ani spolupráci s Agrofertem, ani ručení -ačkoliv p.Slonková a p.Kubík tvrdí opak!, ) což je možné dokázat maily s ROP, kterými policie určitě disponuje ale zcela záměrně je nepouští.  Navíc, kolegové Slonková a Kubik ze mne udělali kartářku – což je asi pravda, jelikož umím hrát s dětmi pexeso. Tam moje schopnosti výkladu budoucnosti končí. Pokud by totiž nějaké existovali, určitě bych nepřipravila žádost o dotaci a nežádala o ni, protože bych věděla předem, jakou smršť to způsobí.  

Vaše nenávist, stejně jako jiných lidí, směrem k p.Babišovi a ANO je mi srdečně ukradená. Holt, součást demokracie. To, co mně zaráží je, jak všichni víte, ze to byl od začátku podvod ačkoliv jste NIK u toho nebyli, NIK z Vás neznal původní podmínky ani původní situaci. Když bychom chtěli získat dotaci za každou cenu, tak jsme to udělali ze školících středisek vypsaných v té době ze strany MPO přímo na firmy IMOBA. A navíc, udělali bychom to i v jiných případech kdy šlo o stovky milionů, ne o desítky. Ale to nemělo být školící středisko a tak jsme neměli zájem ohýbat jakékoliv podmínky. Naopak – měla to být rodinná farma poskytující ubytování a prostory na určité úrovni….Jelikož v regionu střední Čechy tento standard chyběl (alespoň dle materiálů, z kterých jsme vycházeli). To, ze situace nakonec se změnila – bylo už mimo moje/na vliv. A ostatně, pokud je toto podvod, pak jsou podvod stovky dalších dotací které nedodržely původní termíny, finanční plány, udržitelnost a už vůbec ne to, co se s projektem děje po udržitelnosti. Nemluvě o desítkách neziskových organizaci které cíleně vznikají pouze na dobu čerpání grantu a pak zanikají – jestli toto není podvod, pak co asi???

Mohla bych psát ještě dál, ale očividně to nemá smysl. Jen prosím aby jste Vy, co pomáhate k šíření blbé nálady v této společnosti si dřív, nez svoji nenávist vychrlíte směrem k desitkám či stovkám lidi, zjistili fakta a skutečnosti a až pak psali bludy.

Jana Mayerova

 

Žádné odpovědi

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna