VIDEO MFDNES: Tatínek šel do kabiny a vynadal trenérovi

MIROSLAV MAREŠ

Redakce MFDNES Vysočina má vážný problém: při pořizování videa pro IDNES.CZ vstoupil kameraman do prostor, kam veřejnost nemá přístup. Kameraman porušil pravidla pro pohyb návštěvníků na zimním stadionu. Novináři se podle rodičů chovali na stadionu jako sedmá velmoc, která nemusí dodržovat žádná pravidla společenského chování.

Na videu IDNES.CZ je vidět jeden z rodičů, jak vstoupil do hráčské kabiny. Všichni rodiče ve všech hokejových klubech vědí, že rodičům je vstup do kabin zakázán. Je to obvykle první věc, kterou hokejové klubu řeknou rodičům, aby fungoval vztah klub-rodič.

Z videozáznamu IDNES.CZ je vidět i to, jak tatínek vynadal trenérovi přímo v kabině. Pro stížnosti na trenéry od rodičů má každý klub svoje pravidla. Předkládají se obvykle výboru mládeže.

Výbor hokejového oddílu si prohlédne videozáznam IDNES.CZ s tatínkovými stížnostmi, prohlédne soudní žaloby, seznámí se s kritikou v tisku a učiní rozhodnutí. Rozhodnutí výboru mládeže hokejového oddílu se dá odhadnout i v předstihu.

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna