Výzva radní Salašové ve V. Meziříčí nezabrala, politický boj Necidova uskupení pokračuje

Radní Michaela Salašová (To pravé Meziříčí) adresovala plamennou výzvu na sociálních sítích k podpoře další fáze architektonické soutěže navzdory nevyhovujícímu dopravnímu řešení vítězného návrhu.

Uskupení To pravé Meziříčí také adresovalo pochvalu normálním novinářům, kteří se neodvážili zeptat úředních orgánů státu a samosprávy města Velké Meziříčí na dopravní řešení vítězného návrhu.

Politické uskupení starosty Radovana Necida se ve vedení města dostává do viditelné izolace. Město začíná řídit skupina zastupitelů neformálně nazývaná „vnitřní opozice“ formou doporučení písemně adresovaných přímo starostovi Necidovi.

Koaliční schůzky i případná rozhodnutí Rady města tak musí být nově v souladu s názory „vnitřní opozice“ napříč politickými stranami v zastupitelstvu Velkého Meziříčí. U klíčových rozhodnutí disponuje „vnitřní opozice“ pohodlnou většinou hlasů, proto musí starosta Necid respektovat doporučení opozice. Jinak se nad ním vznáší hrozba hlasování o politické důvěře ve spojení s odvoláním z funkce starosty.

 

Odpovědět

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Plastová okna