(ANKETA) Jihlava vymění ICOMu pozemek pro parkovací dům

Mimořádné letní zastupitelstvo města Jihlavy bude schvalovat uzavření několika smluv, kdy společnost ICOM získá za podmínek a služebností ve smlouvě sjednaných pozemky v celkové výměře 2 675 m2 navazující na kryté parkoviště OD BILLA k výstavbě parkovacího domu, město směnou získá pozemek o výměře 765 m2 u Odboru dopravy Magistrátu města Jihlavy, na kterém je situována komunikace a parkoviště, jež jsou v majetku města a kupní smlouvou město získá pozemek o výměře 288 m2 při ul. Heroltická v Jihlavě, na jehož převážné části je situována komunikace v majetku města a v „zelené“ části pozemku je plánováno vedení vodovodu.

Společnost ICOM požádala majetkový odbor jihlavského Magistrátu o přípravu příslušných smluv a jejich schválení zastupitelstvem města z důvodu dalších řízení u stavebního úřadu a nutnosti jednání s vlastníky navazujících pozemků, kterých se bude předmětná stavba parkovacího domu dotýkat a kteří odmítli jednání se společností ICOM v době, kdy ještě nejsou právoplatnými vlastníky pozemků v dané lokalitě.

S ohledem na naléhavý požadavek společnosti ICOM je tento návrh majetkovým odborem předkládán pro mimořádné zasedání zastupitelstva města. Finální smluv, jež jsou přílohou tohoto návrhu, byla příslušnými protistranami odsouhlasena.

Líbí se vám podoba parkovacího domu společnosti ICOM? Hlasujte v anketě na sociálních sítích!

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů