Audionahrávka Faltýnka: Proč na tyto ko*otiny vůbec reaguješ, těchto ko*otů?

AKTUALIZOVÁNO Server Tiscali.cz zveřejnil audionahrávku na které vysočinský lídr hnutí ANO Jaroslav Faltýnek uklidňuje bývalého primátora Prostějova při jednání o stavbě nové tenisové haly.

„Novou halu má postavit spolek Prostějov olympijský, jehož členy je kromě prostějovské radnice také Olomoucký kraj a Tenisový klub, organizace vedená sportovním bossem Miroslavem Černoškem, který je podle serveru Neovlivní.cz třetím nejvlivnějším člověkem v českém sportu,“ napsal server Tiscali.

Audio z Tiscali.cz

Server Tiscali zveřejnil i přepis audionahrávky na které měl mluvit místospředseda hnutí ANO.

„To je ko*otina, ano, pane primátore,“ smál se Faltýnek na svého přítele, který už téměř tři čtvrtě roku primátorem nebyl. A pokračoval: „Neber si to osobně Miro. Proč, proč na tyto ko*otiny vůbec reaguješ, těchto ko*otů?“

Odpověď Pišťáka tak dobře srozumitelná není. „K*rva, aby se něco naznačovalo, že já chci něco nechat své (…), tak s tím mám velkej problém,“ říkal Pišťák. Z kontextu jde odhadnout, že mu vadilo, že je jeho jméno skloňováno v souvislosti s problémy olympijského centra. „Ty na to néseš zvyklé, já už su tak obóchané, že mě toto vůbec jako,“ dodal Faltýnek hanáčtinou, za kterou by se nemusel stydět ani leckterý folklórní soubor.

Vysočinský předseda Kott (ANO): je to začátek kampaně!

Server Občasník požádal o vyjádření krajského předsedu hnutí ANO na Vysočině poslance Josefa Kotta:

„K Vámi předložené nahrávce se nemohu vyjádřit. Neznám žádné podrobnosti a proto vše mohou komentovat pouze její aktéři.Toto je dle mého názoru začátek předvolební kampaně, která je vedena proti lídrovi na Vysočině a nemá žádné relevantní opodstatnění,“ sdělil Josef Kott.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů