(DOKUMENT) Dopis obyvatelek Jihlavy ke vztahu primátorky Koubové (Fórum) s náměstkem Zemanem (TOP09)

Vážení zastupitelé Magistrátu města Jihlavy,
dovolte nám tímto dopisem vyjádřit naši nespokojenost s tím, aby ve funkci primátorky Jihlavy a jejího náměstka nadále setrvávali lidé, kteří se veřejně přihlásili ke společnému soužití a zároveň tedy k tomu, že opouštějí svoje rodiny.

Odhlédneme-li od morálního hlediska, které je pro nás velmi zásadní, myslíme si, že se jedná o střet zájmů a setrvávání obou jmenovaných dále ve funkci považujeme za neobhajitelné a dlouhodobě neudržitelné.

Ještě v září 2019 primátorka prohlašovala, že: „Milující a stabilní páry a jejich rodiny tvoří důležitou součást naší společnosti a přispívají k tomu, aby se lidem v našich městech a obcích dobře žilo.“

Svým jednáním nyní naprosto popírá své původní postoje a ukazuje jejich nekonzistentnost a nabourává tak naši důvěru v prohlášení, že se spolu s náměstkem Zemanem bude snažit dále co nejlépe pracovat pro naše město.

Taktéž na svém facebookovém profilu byla s náměstkem vyfocena u sochy T.G. Masaryka s komentářem, že jim chybí státník jako je on. Přitom tímto chováním jasně oba deklarují, že hodnoty jako je rodina, čestnost a pravda nezastávají, naopak nejsou schopni dodržet ani smlouvu životně nejdůležitější, tedy manželství.


Žádáme tímto vedoucí jednotlivých zastupitelských klubů o vyjádření k nastalé situaci ve vedení města, případně i veřejné projednání na nejbližším zastupitelstvu města.
Děkujeme! S pozdravem

Občané města Jihlavy a blízkého okolí:
Lenka Honová, Zdena Zelená, Alexandra Grace, Markéta Moravcová, Ilona Zadinová, Alena Špačková, Ivana Žílová, Jana Pokorná, Libuše Krausová, Eva Čermáková, Renata Kaďurová

Prohlášení primátorky Koubové ke vztahu s náměstkem Zemanem najdete přímo zde , později bylo odstraněno ze sociálních sítí (více zde). Zastupitel Tomanec se vyjádřil, že Fórum nemá primátorku (více zde). Primátorka odpovědla, „že Fórum je na padrť“ (více zde). Odpověď zastupitelů ANO je přímo zde.

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů