Dozorčí rada Dukly Jihlava: Výroky Miroslava Tomance poškozují dobré jméno klubu!

Forum JihlavaPolitik Miroslav Tomanec (Forum Jihlava) poškozuje svými výroky v médiích dobré jméno a značku hokejového klubu Dukla Jihlava. Tak zní  jednomyslné usnesení dozorčí rady hokejového klubu HC Dukla Jihlava. Na jednání dozorčí rady byli přítomni: Zdeněk Geist (ODS), Petr Laštovička (ODS), Bohumil Novák (ČSSD), Stanislava Prokešová (ČSSD) a Jaromír Kalina (KDU-ČSL)

Tomancův text „Zámek jménem Dukla“

Na blogu Jihlavských Listů zveřejnil Miroslav Tomanec text s názvem „Zámek jménem Dukla“. V textu je zvýrazněna pasáž:

„… upozorňujeme, že společnost …vykázala v účetní závěrce k 30.4.2014 záporný vlastní kapitál ve výši 4.145 tis Kč. Tato skutečnost svědčí o tom, že existuje významná (materiální) nejistota, která by mohla zásadním způsobem zpochybnit schopnost společnosti nepřetržitě trvat a že společnost proto nemusí být schopna v rámci běžného podnikání ….dostát svým závazkům. Povinností jednatele je tedy…svolat valnou hromadu a navrhnout jí zrušení společnosti nebo přijetí jiného vhodného opatření….“

Text Miroslava Tomance pokračuje další klíčovým odstavcem:

„Postupně jsem se tedy zeptal jednatele, primátora, příslušného náměstka, předsedy kontrolního výboru a členů dozorčí rady jak byl tento stav řešen. Odpovědi nebyly vůbec žádné nebo mlžící, nic konkrétního neříkající, odkazující zase dál a jinam…. Už to trvá 8 měsíců a podnětů bylo celkem 27…Na jasnou a srozumitelnou otázku neodpověděl jasně a srozumitelně nikdo. Paralela s Kafkovým Zámkem se přímo nabízí,“ napsal Miroslav Tomanec na blogu.

Překreslování koalice

V souvislosti s aktivitami Miroslava Tomance se v zákulisí místní politiky hovoří o překreslování koalice. Miroslav Tomanec je spolu s náměstkem primátora Milanem Kolářem jedním z hlavních pilířů politiky uskupení Forum Jihlava. Politika a výroky Miroslava Tomance dostávají uskupení Forum Jihlava do izolace. Hovoří se dokonce o cestě uskupení ven z koalice. Na mimořádném zastupitelstvu se sociální demokrat Zelníček zeptal zastupitelů Forum Jihlava na aktivity Miroslava Tomance. Otec a syn Kolářové se od aktivit Miroslava Tomance distancovali (více zde).

Odpovědět

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Grafickou podobu zajistil WebRex s.r.o.
 
Výroba www stránek a eshopů